The First Story

12. listopadu 2014 v 17:37 | Bulley |  Příběhy

_Záměna kufrů_

Nejhorší na dovolené je odlet, všechny ty zmatky s balením a pak na letišti. Nevíte co dřív udělat, můj příběh se začal psát právě od té doby kdy začaly zmatky u odbavení.


Stály jsme ve frontě, když v tom se mi začalo chtít strašně na záchod. Poprosila jsem mamku jestli by mi nemohla pohlídat zavazadla, že si potřebuji odskočit. Mamka sice přikývla, ale asi mě moc nevnímala, protože se zrovna vykecávala se svojí kolegyní z práce. Rychle jsem odběhla na toaletu a během chvilky jsem byla zpátky u mamky a svého kufru. Něco bylo v nepořádku, můj kufr stál asi o metr dál než sem ho nechala, nějak jsem to nechala plynout a přitáhla jsem si ho zpátky k sobě. Otočila jsem se na mamku a ta na mě vyděšeným výrazem koukala a ptala se mě kde jsem byla. Nějak moc mě to nepřekvapilo, protože když se jedná o drby, tak mamka nic jiného neřeší a nenechá se ničím rušit, takže bylo celkem v pořádku, že nevěděla kam jsem šla.
,,Konečně!'' zařvala jsem když se fronta začala pohybovat. Během chvilky jsme se dostaly k odbavení. A pak už jen čekaly, až budeme moct nastoupit do letadla.

Když bylo povoleno nastoupit do letadla tak jsme nastoupily a pak už jen nechaly čas plynout společně s letem.
O 6 hodin později..
Při příjezdu domu, jsem si šla ihned odpočinout. Byla jsem unavená a bez chuti cokoliv dělat. Lehla jsem si na postel, zavřela oči a spokojeně usla. Když jsem se asi za svě hodiny vzbudila, dostala jsem chuť na turecký med který jsem si propašovala mezi oblečením. Došla jsem si do předsíně pro kufr, donesla si ho do pokoje, otevřela ho a zalekla se. V kufru byly cizí věci. Při záchvatu paniky jsem vyházela všechny věci ven. Nacházely se tam samé chlapecké věci.
Na spodku kufru jsem našla peněženku, rychle jsem jí popadla a běžela dolu. V kuchyni seděla mamka a četla si noviny. Uříceným a zároveň vyděšeným hlasem jsem vyhrkla, že mi někdo vyměnil kufr. Položila jsem na stůl peněženku a sedla si, mamka jí vzala do ruky a ihned začala prohlížet. Nic v ní nebylo, žádné informace o majteli kufru. Nevěděla jsem co dál, v mém zavazadlu byly moje nejlepší věci. Začínala jsem šílet, že už ho nikdy neuvidím, když v tom z peneženky vypadl papírek. Mamka s ní totiž tak třásla, že i papírek který byl zastrčený v nejmenší kapsičce se neudržel. Byla na něm napsaná facebooková adresa. Popadla jsem ho a utíkala do pokoje na počítač. Přihlásila se, měla jsem tak moc nových upozornění a zpáv, na dovolený jsem se tam nechtěla přihlašovat a tak se to hromadilo. Rychle jsem do vyhledávače napsala jméno na papírku.
Vyhledalo mi to pouze jeden profil. Na profilové fotce byl krásný mladý klučina. Nešlo mu poslat zprávu a tak jsem si ho přidala. Chodila jsem na na počítač každý den abych zjistila zda si mě už přidal.Nic se nedělo.
O dva týdný později..
Bylo asi sedm hodin večer, zrovna jsem přišla z venku, zapnula jsem facebook a šla vše zkontrolovat. Přihlásím se, žádné nové upozornění nemám, ale mám zprávu. Otevřu to a co nevidím, on mi napsal. Neuvěřitelný pocit radosti když jsem četla zprávu od něj. I přes to, že tam bylo pouhé ahoj,my se známe? Odepsala jsem mu, že ne, ale že jsme si nějakým nedopatřením prohodili zavazadlo. Domluvili jsme si schůzku hned druhý den, v jednom parku nedaleko mého bydliště.
Vypla jsem počítač a šla spát.
Nemohla jsem usnout, furt jsem musela přemýšlet o zítřku a o tom jak to asi bude probíhat.
Ráno jsem se vzbudila dříve než obvykle, vstala jsem a šla do kuchyně, mamka už byla v práci, udělala jsem si snídani a šla se posadit do obýváku. Zapnula jsem televizi a projížděla kanály zda nenarazím na něco koukatelného. Bohužel nedávali nic co by mě zajímalo, vypnula jsem ji a šla nahoru do pokoje. Otevřela jsem skříň a začala vybírat oblečení na odpoledne.
Nemohla jsem si vůbec nic vybrat, byla jsem nervózní z toho všeho. Vzala jsem svoje nejmilejší tričko a půjčila máminy kalhoty. Přišla řada na vlasy, v koupelně jsem si opláchla obličej, nalíčila se a udělala si culík. Měla jsem obmotaný černý ručník kolem sebe. Povedlo se mi ho tak fikaně obmotat, že to vypadalo jako šaty. Byla jsem z toho tak nadšená, že jsem se neubránila a musela si udělat fotku.
Když jsem byla hotová, přeběhla jsem do pokoje a oblékla se. Bylo asi kolem dvanácté, sešla jsem dolu, v chodbě stála mamka. Pozdravila jsem a nadšeně jsem vzala její nákup, vždy když jede z práce zastaví se v obchodě a nakoupí. Přenesla jsem ho do kuchyně, vybalila. Mamka mezi tím začala připravovat oběd. Když jsem vše vybalila, sedla jsem si na židli. Otevřela časopis, nic zajímavého tam nebylo a tak jsem si začala s mamkou povídat. Oběd byl hotov a mohla jsem si nandat, neměla jsem hlad. Zvedla jsem se od stolu a šla se podívat kolik je hodin. Už bylo načase abych vyšla, rozloučila jsem se a vyšla ven. Vzpomněla jsem si na kufr který jsem nechala v pokoji. Vrátila jsem se pro něj. Ano konečně jsem mohla vyrazit.
Ve chvíli když jsem se začala přibližovat k parku jsem ho uviděla. Byl tak sladký, seděl na trávě a hrál na kytaru. Přišla jsem k němu, pozdravila a usmála se. On se postavil, usmál se, kytaru si nechal položenou na zemi. Odpověděl mi na pozdrav a najednou se mi omluvil. Udiveně jsem se na něj podívala a zeptala se proč se omlouvá, kývl rameny a řekl:,, Je mi líto, že jsem omylem vyměnil kufry.'' Nedalo mi to a zasmála jsem se, koukal na mě překvapeným pohledem. Namítla jsem, že to nevadí. Najednou bylo hrozné ticho, vymýšleli jsme co říct.,,Nepůjdeme někam?'' zeptal se s úsměvěm na tváři. Kývla jsem, že jo.
Procházeli jsme se asi hodinu a půl. Vzal mě na jedno místo které jsem neznala. Bylo to tam opravdu nádherné, výhled byl tak okouzlující. Čím déle jsme spolu byli tím více jsem si ho oblibovala. Začalo zapadat slunce, v ten moment to bylo tak nádherné, on a ten krásný západ slunce dohromady bylo něco neuvěřitelného. Najednou mu zazvonil telefon, chvíli telefonoval, zavěsil hovor a smutně se na mě podíval. Bylo mi to jasné, musí domu. Řekl, že mě ještě doprovodí a pak půjde domu. Šli jsme přes pláž. Už chyběl jen kousek k mému domu, zastavila jsem se a otočila na něj. Poděkovala jsem za dnešek a za to, že mě doprovodil. Ještě chvilku jsme si povídali. Na rozloučenou jsem ho chtěla obejmout, ale bála jsem se, když v tom ..

.. Mě políbil, ach měla jsem motýly v břiše. Rozloučili jsme se a začali se od sebe vzdalovat. Ten pocit štěstí. Přišla jsem domu a šla ihned do pokoje. Vybalila si kufr a šla na počítač. Přihlásila jsem se na facebook a napsala mu, když mi odepsal začali jsme si psát. Bylo pozdě a já byla unavená, tak jsem se šla umýt a pak spát.
Od tohoto dne jsme se vídali každý den. Vážila jsem si chvil které jsme spolu strávili. Byl ke mně tak pozorný, hodný, milý. Během chvíle jsme se stali nejlepšími přáteli. Podnikali jsme spolu opravdu všechno. Blbli jsme jako malí.
Našla jsem v něm kamaráda, bratra, přítele a hlavně obrovskou oporu. Nikoho na světě jsem neměla radši. Konečně jsem našla svůj kousek štěstí.
Po nějaké době jsme to dali dohromady. Už si bez něj nedokážu představit život. Vždy tu pro mě je a já pro něj. Někdy si tak říkám jaké jsem měla štěstí, ano určitě to byl osud, aby jsme si vyměnili kufry a pak se poznali. Jsem vděčná za to všechno. Doufám, že o něj nikdy nepřijdu.
Na motivy skutečných příběhů..
Tak doufám, že se vám příběh líbil, nechala jsem se inspirovat pravdivými příběhy. Omlouvám se za případné chyby, budu moc ráda když zanecháte nějaký ten komentář a zatím ahój.
-Xoxo
Bulley Líbající
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Larrychalf Larrychalf | E-mail | Web | 21. března 2017 v 20:13 | Reagovat

It can be daunting trying to figure out what you need to do once you have been diagnosed with sleep apnea. There are so many new things to learn, and you may feel a bit overwhelmed. Reading this article can provide you with some simple steps to take to make the transition much easier.

Skip sleeping pills if you are prone to bouts of sleep apnea. You may feel you need them to get to sleep, but they have a similar effect as alcohol on the body. They also have additional side effects besides the obvious ones. Stay away if you want to lessen your sleep apnea symptoms.

If you have sleep apnea, try sleeping on your side. If you are a back or stomach sleeper, gravity is working against you all night. Your airway is much more likely to collapse if you are facing straight up or down. Sleeping on your side instead makes it much easier for your body to maintain your airway as you sleep.

Improve your sleep apnea by slimming down a bit. Recent research showed dramatic improvements in overweight men who shed 25 pounds over a period of one year to reduce sleep apnea symptoms. In some cases, the weight loss resulted in a cure of sleep apnea where no further treatment of the condition was necessary.

If you are taking a great deal of medicines on a regular basis, sit with your doctor and discuss how they can be reduced. Side effects from prescription medication can be making your sleep apnea worse. Keep a dialog open with your doctor and make sure he is up to date on all your symptoms.

Try your best to maintain a regular sleeping schedule. When your body gets into a customary sleeping cycle, you will find yourself getting a better night's sleep, and you will also be more relaxed. Several studies have shown that apnea episodes decrease when a person is not sleep deprived or stressed out.

Do not let sleep apnea ruin your relationship. If your partner has difficulties sleeping next to you because of your snoring or other symptoms linked to sleep apnea, communicate about the problem. be understanding and consider sleeping apart or getting a CPAP machine to reduce your snoring and other symptoms.

If you have been diagnosed with sleep apnea, it is important to avoid drinking alcohol. Alcoholic beverages will relax the muscles in your throat, which makes it more likely that they will block your airway during your sleep. At the very least, avoid any alcoholic beverages in the evening before you get ready for bed.

People who use alcohol, sedatives, and sleeping pills are far more likely to suffer from sleep apnea. This is because these drugs will relax the throat and cause their breathing to be impaired. Using these drugs before bedtime is more likely to cause sleep apnea than using these drugs during the day.

If you are concerned that you may suffer from sleep apnea, it is important to be diagnosed right away. This way, you can start getting the treatment you need as quickly as possible. The advice you have read in this article can help you find the relief you need from this troublesome condition.

<a href=https://www.viagrasansordonnancefr.com/>viagrasansordonnancefr.com</a>

2 JamesTub JamesTub | E-mail | Web | 3. dubna 2017 v 4:38 | Reagovat

Sleep apnea has long disrupted the lives of untold number of sufferers as well as their loved ones. To stand a good chance of effectively manage this difficult condition, solid knowledge and understanding of its causes is necessary. Apply the information in this piece, and you will possess the information needed to mitigate the impact sleep apnea has on your life.

Try using a mouth guard that's custom-fitted for you. These are made especially for those suffering from sleep apnea. If you don't have CPAP, then this guard is an excellent alternative. Also, it's a lot more comfortable wearing this mouth guard while sleeping. It really helps keep the airways clear and keeps the soft tissues of the throat stable.

Some people have problems using the CPAP machine to deal with their sleep apnea. The best advice is to stick with it. It is not a cure, but it does treat your sleep apnea. If you stop using it, you still have sleep apnea, so you need to keep using the machine regularly.

On easy way to help limit your sleep apnea is to stick to regular sleeping hours. When you stick to a sleep schedule that is steady and consistent, you will be more relaxed and sleep much better. Apnea episode frequency will be greatly reduced if you can get plenty of sleep every night.

Sleeping at a high altitude can worsen your sleep apnea because of the lower levels of oxygen. If you are going to a place located higher than what you are used to, take a CPAP machine with you. The best thing to do would be to completely avoid high altitude.

Check if a corrective device can help alleviate your sleep apnea symptoms. Having an overbite, an undersized jaw or a recessed chin can cause your airway to be more narrow because of how your jawbone is set. These devices help create proper alignment of your jaw while you sleep, opening up your airway more. As a result, you experience fewer sleep apnea symptoms.

An excellent way to help lessen the effects of sleep apnea is by losing weight. Sometimes, losing weight is all it takes to get rid of sleep apnea. Even a nominal amount of weight loss will go a long way in improving your breathing at night.

For people who smoke, the best way to correct a sleep apnea condition is to quit smoking. Smoking is one of the biggest causes of sleep apnea. When people stop smoking their risk of sleep apnea is reduced and they can get a full night sleep within days of quitting.

If simple changes in your lifestyle, such as regular sleep hours and losing weight, have not eliminated your sleep apnea episodes, it is time to consult with a sleep specialist. The specific causes of your sleep apnea can be evaluated, and an individual treatment plan can be designed for you.

Life after your CPAP diagnosis may seem overwhelming at first. However, there is a lot of help to be found if you look for it. This article has shared just a few easy ideas for dealing with your sleep condition. Start applying these today, and you will feel more in control of your life in no time.

<a href=https://www.viagrasansordonnancefr.com/>viagrasansordonnancefr.com</a>

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama