The vamprire diares

22. listopadu 2014 v 20:09 | Bulley
Čauťee, je tady někdo milovník Upířích deníků? Usmívající se
Já abych se přiznala tak je naprosto žeru.. Smějící se 20.11 vyšel nový díl, 6x08 pod názvem Fade into you.
POZOR OBSAHUJE SPOILER!!

Teprve dneska jsem se dostala k tomu ho shlédnou. A musím uznat, že to byl asi nejslabší díl z 6. série. Spousta chyb které se nedaly přehlédnout. Bylo tam sposta scén které mě dostaly. Nejlepší scéna z celého dílu byla tato:
Zdroj: Stránka na FB: The Vampire Diaries & The Originals CZ Fanclub
-Damon s paní Mazlicí, to je tak sladký. :3
Konečně jsme se také dočkali toho, že se Liv a Tayler dali tak trochu dohromady, nebo alespoň mně to tak přišlo.
Elena.. grr, někdy bych jí opravdu zabila. Nejvíc mě naštvala s tím, že si nechala Damona vymazat z hlavy, v této epizodě nakonci jak si sedla k Damonovi a říkala mu ty blbosti, že je na křižovatce. "Jako vážně Eleno?" Někdy mě vážně dostává. Ale jinak miluji pár Delena♥.
Liam, noo konečně ho poslala do pryč, neměla jsem ho ráda a už vůbec ne s Elenou.
Kai, ohh on je tak krásnej. Nevinný ♥.♥ Škoda, že je to takovej parchant. :-D Jak "zabil" Bonnie, to mě vytočilo. Naštěstí žije, ale nepochopila jsem tu jeho zpávu pro ní:,,Lhal jsem." Nějak jsem nepochitila jestli to myslel tak, že lhal o tom, že jí dá volnost nebo jak.. Jestli to někdo pochopil napište mi to prosím do komentáře. ďakujuuu. :-)
Jo, bála jsem se, že umře mám jí celkem ráda. Jak dokázala zbavit Ricka upírství bylo epický. Je fakt dobrá. Ale, že je to sestra Liv a Luka. :O To fakt?
To mě přivádí k tom, že jeden z nich má umřít, kvůli covenu? Vážně šílená ta jejich rodina. Ten táta jejich byl takovej blbeček, jak se pokoušel zabít Jo. To ne, byla jsem na nervy u té scény.
_______________________________________________________________________________________________
No a to je asi tak všechno co jsem k tomu chtěla říct, pokud jste díl také viděli, napište mi do komentáře vaše připomínky, poznatky, co se vám líbilo nebo ne. Také bych byla moc ráda kdyby jste napsali zda mám vydávat častěji nějaké takovéhle "recenze" nebo ne. :) Děkujuu a zatím se měj tee. *Za případné chyby se omlouvám.
♥xoxo♥
_Bulley
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama